Między nami dobrze jest?
WARSZAWA W BUDOWIE 3

• Między nami dobrze jest?
    Zamknięcie WWB3

Burza mózgów nad Pragą z udziałem artystów, mieszkańców i animatorów. Jak Soho może pomóc dzielnicy? Czy jest coś takiego jak praska gentryfikacja? Co trzeba zmienić po prawej stronie Wisły? Czego nie mogą załatwić sami aktywiści? Jaki jest zaniedbany potencjał tej części miasta? Dosyć pustych obietnic, sami zmieńmy Pragę!

Miejsce: Soho Factory, ul. Mińska 25, hala nr. 63

21:00 Party - „Na żywo i na bogato”

Teresa Mirga i Kałe Bała (Czarna Góra) - muzyka Romów karpackich z elementami folkloru bałkańskiego
Rat Romano (Warszawa, Kamionek) - cygańska muzyka taneczna
Extra ordinara: Nicolae Mercescu, dr Pusca - bałkańskie disco: manele, turbo folk, chalga, jugoestrada itd.