Lekcje muzealne dla dorosłych

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza widzów zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat prezentowanych wystaw na "Lekcje muzealne dla dorosłych".

"Lekcje muzealne dla dorosłych" to zajęcia składające się z części teoretycznej – wprowadzenia i dyskusji z przewodnikiem oraz krótkiej części praktyczno-warsztatowej. Celem zajęć jest zmiana postrzegania sztuki współczesnej jako obcej i niezrozumiałej krainy pojęć i znaków. Lekcje maja na celu zaciekawić naszych widzów i zainspirować do poszukiwania własnych ścieżek interpretacji i eksplorowania kultury współczesnej.

Kontakt i rezerwacja pod adresem mailowym zapisy@artmuseum.pl. Zgłoszenia grup prosimy przesyłać za pomocą formularza internetowego.